| Varenummer: | 230851 |
| Leverandør: | Vulli Sophie Giraf |
| På lager: | Ja - levering 1 til 3 dage |
| Antal: |
|
Lights & sound keys rattle
Barnets første nøglesæt med lys og lyd. Der er raslelyde i tromlen samt spejl.
Barnet kan undersøge de forskellige forme og får samtidig stimuleret motorikken og udviklingen.
| Højde: | 19.50 cm |
| Bredde: | 5.00 cm |
| Længde: | 8.00 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |