| Varenummer: | MT155900 |
| Leverandør: | Manhattan Toy |
| På lager: | Ja - levering 1 til 3 dage |
| Antal: |
|
Wee Baby Stella Fella fra Manhattan Toys er en perfekt første babydukke.
Blød og det sødeste ansigt.
Den søde Fella Wee Baby Stella dukke har livagtige tæer og navle og leveres med en magnetisk sut.
Rigtig god som første dukke.
| Højde: | 6.40 cm |
| Bredde: | 10.20 cm |
| Længde: | 30.50 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |