| Varenummer: | 806117 |
| Leverandør: | Red Toolbox |
| På lager: | Ja - levering 1 til 3 dage |
| Antal: |
|
Red Toolbox julesang “spildåse” sæt – Vær kreativ sammen med dit barn og lav denne flotte julesang “spilledåse” sæt i natur træ.
Red Toolbox er en unik verden af aktiviteter designet med forældre og børn i tankerne og tilbyder en sund læring og sjov for alle.
Indeholder sandpapir, samt samlesæt af natur træ, til at lave et jule “spilledåse”.
Perfekt til kalendergave eller julegave.
| Højde: | 12.00 cm |
| Bredde: | 12.00 cm |
| Længde: | 37.00 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |