| Varenummer: | 3005-16R |
| Leverandør: | Selana |
| På lager: | Ja - levering 1 til 3 dage |
| Størrelse: |
|
| Antal: |
|
Selanas skønne og populære selebukser i økologisk merinould. I dejlig brombær farve. Bukserne er noget af det skønneste, og er dejlige varme og behagelige. Perfekt til spædbarnet eller tumlingen. Modellen passer både drenge og piger, og fås i masser af dejlige farver.
| Højde: | 0.00 cm |
| Bredde: | 0.00 cm |
| Længde: | 0.00 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |