| Varenummer: | 7440 |
| Leverandør: | Plantoys |
| På lager: | Ja - levering 1 til 3 dage |
| Antal: |
|
Køkken - møbler til dukkehuset. Så kan dit barn møblere husets køkken med køleskab, vask, hjørneskab og komfur - alle nære ting, som barnet kan genkende fra sin egen hverdag. Egnet fra 3-10 år.
| Højde: | 0.00 cm |
| Bredde: | 0.00 cm |
| Længde: | 0.00 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |