| Varenummer: | 03537 |
| Leverandør: | Grimms |
| På lager: | Ja - levering 1 til 3 dage |
| Antal: |
|
En herlig Grimms figur hest i blå.
Grimms figuren er lavet i træ og passer til de populære års- og fødselsdagsringe fra Grimms.
| Højde: | 6.70 cm |
| Bredde: | 2.00 cm |
| Længde: | 7.00 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |