| Varenummer: | 11604 |
| Leverandør: | Ostheimer |
| På lager: | Ja - levering 1 til 3 dage |
| Antal: |
|
Sødt lille liggende lam fra Ostheimer.
De smukke Ostheimer-figurer er alle lavet i hånden af %u200B%u200Bbæredygtigt træ. Malingen er giftfri og afsluttet med økologisk olie.
Disse figurer er fantastiske at lege med i det uendelige og bygge en fantastisk verden.
DETALJER
Bånd: Ostheimer
Fremstillet i: Tyskland
Materiale: Træ, giftfri maling, organisk olie
Højde: 13,3 cm
| Højde: | 4.50 cm |
| Bredde: | 2.00 cm |
| Længde: | 7.50 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |