| Varenummer: | 230779 |
| Leverandør: | Vulli Sophie Giraf |
| På lager: | Ja - levering 1 til 3 dage |
| Antal: |
|
Sophie Giraf aktivitetsbog i blød stof med sød lille bog indeholdende kontraktfarver i forskellige mønstre på den ene side og figurer på den anden, samt lille spejl. Med ophængsring til ophæng på klapvognen eller kravlegården etc.
Egnet fra: 3 mdr.
| Højde: | 13.50 cm |
| Bredde: | 2.00 cm |
| Længde: | 9.50 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |