| Varenummer: | 40059 |
| Leverandør: | Antonio Juan - Maj Dukker |
| På lager: | Ja - levering 1 til 3 dage |
| Farve: |
|
| Antal: |
|
De sødeste små dukker fra Munecas Antonio Juan - De små Pitu Expositor dukker er med hård krop og 26 cm lange. Velegnet som min første dukke.
Dukken findes i forskellige farver kjoler og med lyst eller mørkt hår. Alle dukkerne har sut, kjole, trusser og strømper samt elastikker i håret. De er så fine og udført med flotte detaljer og med det sødeste udtryk.
Farve vælges ved bestilling.
Egnet fra ca. 1 år.
| Højde: | 0.00 cm |
| Bredde: | 0.00 cm |
| Længde: | 26.00 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |