| Varenummer: | 022228 |
| Leverandør: | Carmen Gonzales |
| På lager: | Ja - levering 1 til 3 dage |
| Antal: |
|
Carmen Gonzalez dukke - Marieta med sort krøllet hår.
Marieta er af orientalsk udseende og har en kimono på i flot farve med sorte bukser og sko. Øjnene er meget livagtige og dukken er så flot lavet.
Dukken er en slank model med hård krop og måler 34 cm.
Egnet fra ca. 3 år.
| Højde: | 34.00 cm |
| Bredde: | 0.00 cm |
| Længde: | 0.00 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |