| Varenummer: | 010173 |
| Leverandør: | Vulli Sophie Giraf |
| På lager: | Ja - levering 1 til 3 dage |
| Farve: |
|
| Antal: |
|
I fin gaveæske.
Sophie la Girafe rangle med håndtag, og fine kugler der drejer rundt og i sødt Sophie la Girafe motiv. I 2 ass farver (mint og turkis)
| Højde: | 0.00 cm |
| Bredde: | 0.00 cm |
| Længde: | 0.00 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |