| Varenummer: | 10579 |
| Leverandør: | Grimms |
| På lager: | Nej - levering indenfor 7 dage |
| Antal: |
|
12 søde pastelfarvede venner i flotte klare regnbue farver fra Grimm's. Masser af anvendelsesmuligheder - brug til skåle, ringe, huse, dekoration etc.
| Højde: | 6.50 cm |
| Bredde: | 0.00 cm |
| Længde: | 0.00 cm |
| Diameter: | 3.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |