| Varenummer: | 04402 |
| Leverandør: | Grimms |
| På lager: | Ja - levering 1 til 3 dage |
| Antal: |
|
Fine tal til Grimms Fødselsdagskrans i flotte pastel rosa farver. Sættet består af tal 6-9 og tallet 0, så i alt 5 tal.
| Højde: | 8.00 cm |
| Bredde: | 5.60 cm |
| Længde: | 5.60 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |