| Varenummer: | 90111 |
| Leverandør: | Rubens Barn |
| På lager: | Ja - levering 1 til 3 dage |
| Antal: |
|
De fineste jeans bukser til Rubens Kids/Ark dukkerne. kommer i en lille grøn sæk, som kan bruges som rygsæk til dukken.
Flotte blå jeans til dukkerne fra Rubens Barn. Jeansene er lavet med grove stikninger og elastik i taljen, der gør dem nemme at tage af og på dukken
Passer til Rubens Kids dukker 36 cm
Fra 3 år
| Højde: | 15.00 cm |
| Bredde: | 20.00 cm |
| Længde: | 0.00 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |