| Varenummer: | JO5334 |
| Leverandør: | Janod |
| På lager: | Nej - levering indenfor 7 dage |
| Antal: |
|
Janod Mobil med lyd
Alder 1.5 - 3 år.
Mobil i træ med silicone overtræk. Med 7 forskellige lyde. Incl. batteri.
Mål: 6,5x2,5x12 cm.
| Højde: | 12.00 cm |
| Bredde: | 5.00 cm |
| Længde: | 6.50 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |