| Varenummer: | LBLSWH08 |
| Leverandør: | A Little Lovely Company |
| På lager: | Ja - levering 1 til 3 dage |
| Antal: |
|
Taskepung - Little Swan Fin pung til en smart pige, der ønsker at bære sine egne penge. Så denne lille svanepung er perfekt. Din pige kan bære (og tælle) sine egne lommepenge og andre små ting i denne søde lille pung. Lavet af akryl. Ikke egnet til børn under 3 år.
| Højde: | 17.50 cm |
| Bredde: | 0.30 cm |
| Længde: | 16.00 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |