| Varenummer: | 3602 |
| Leverandør: | Plantoys |
| På lager: | Nej - levering indenfor 7 dage |
| Antal: |
|
Få en god start på dagen med et ordentligt morgenmåltid! Består af 9 madvarer, 4 dele service, salt og peber.
| Højde: | 1.30 cm |
| Bredde: | 12.60 cm |
| Længde: | 12.60 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |