| Varenummer: | 7005207 |
| Leverandør: | Sebra |
| På lager: | Nej - levering indenfor 7 dage |
| Antal: |
|
Praktisk hagesmæk med velcrolukning. Hagesmækken har en blød bomuldsvelour på den ene side og et elegant, diskret mønster med arktiske dyr på den anden. Hagesmækken har en PU-coating imellem de to lag, der sikrer at væske ikke kan trænge igennem. Tåler vask ved 40 grader.
| Højde: | 0.00 cm |
| Bredde: | 28.00 cm |
| Længde: | 60.00 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |