| Varenummer: | 230790 |
| Leverandør: | Vulli Sophie Giraf |
| På lager: | Ja - levering 1 til 3 dage |
| Antal: |
|
Fantastisk lækker bold super lækkert blødt gummi med små farvede klokker som rasler i midten af bolden. Blød og flexibel så den er let at gribe fat i for de mindste. Sjov at undersøge og trille, og stimulerer barnets motorik. Indpræget med Sophie la Girafe motiv på bolden.
Diameter: 12 cm.
Egnet fra: 3 mdr.
| Højde: | 0.00 cm |
| Bredde: | 0.00 cm |
| Længde: | 0.00 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |