| Varenummer: | E705393 |
| Leverandør: | Edushape |
| På lager: | Nej - levering indenfor 7 dage |
| Antal: |
|
ZigZag bolde / Fun Z balls fra Edushape - sjove og anderledes bolde, et sæt med 3 bolde som triller i zigzag på hver sin måde: Sidelæns, Zigzag og i et jævnt og roligt z. Det er 3 unikke bolde som stimulerer grovmotorikken og giver introduktion til logik og videnskab.
Prisbelønnet - Edushapes Zig-Zag bolde/Fun Z balls har vundet Guld i 2017 i den Europæsike Design pris, under kategorien Lærende Legetøj/Educational Toys.
| Højde: | 0.00 cm |
| Bredde: | 0.00 cm |
| Længde: | 0.00 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |