| Varenummer: | 6760 |
| Leverandør: | Kendama |
| På lager: | Ja - levering 1 til 3 dage |
| Antal: |
|
Sjov Fidget Spinner med 5 arme. Sommerens hit. Levering fra dag til dag.
| Højde: | 0.00 cm |
| Bredde: | 0.00 cm |
| Længde: | 0.00 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 40.00 gr |