| Varenummer: | 450550 |
| Leverandør: | Vulli Sophie Giraf |
| På lager: | Nej - levering indenfor 7 dage |
| Antal: |
|
2 stk. patenteret flaskesut i model "medium Flow" egnet fra 3 mdrs. alderen, i fantastisk blød og flexibel medicinsk silikone som er opbygget som en præcis kopi af moderens bryst under amning i denne alder.
Egnet fra: 3 mdr.
| Højde: | 0.00 cm |
| Bredde: | 0.00 cm |
| Længde: | 0.00 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |