| Varenummer: | 3033 |
| Leverandør: | Maki A/S |
| På lager: | Nej - levering indenfor 7 dage |
| Antal: |
|
Består af 32 dele. Kompatibelt med alle øvrige Magformers sæt
Kreativ udfoldelse som aktiverer den unge hjerne
Materiale: ABS plastik.
| Højde: | 0.00 cm |
| Bredde: | 0.00 cm |
| Længde: | 0.00 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |