| Varenummer: | 106700 |
| Leverandør: | Glückskäfer |
| På lager: | Ja - levering 1 til 3 dage |
| Antal: |
|
Fin bageform julestøvle. Så går bagningen som en leg. Egnet fra 2 år og opefter.
| Højde: | 2.50 cm |
| Bredde: | 10.00 cm |
| Længde: | 14.00 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |