| Varenummer: | 106500 |
| Leverandør: | Glückskäfer |
| På lager: | Nej - levering indenfor 7 dage |
| Antal: |
|
Flot bageform Sommerfugl. Så går bagningen med mor og far som en leg. Egnet fra 3 år.
| Højde: | 2.50 cm |
| Bredde: | 8.00 cm |
| Længde: | 10.00 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |