| Varenummer: | 3215 |
| Leverandør: | 4M |
| På lager: | Nej - levering indenfor 7 dage |
| Antal: |
|
Lav dit eget trylleshow! Imponer din familie og dine venner med de 12 magiske tricks i dette sæt og de videnskabelige forklaringer til hvert trick. Det er et sejt videnskabs- og tryllesæt, der passer til alle anledninger og sammenkomster. Udførlig dansksprogede vejledninger.
Fra 8 år
| Højde: | 0.00 cm |
| Bredde: | 0.00 cm |
| Længde: | 0.00 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |