| Varenummer: | 523423 |
| Leverandør: | Vulli Sophie Giraf |
| På lager: | Nej - levering indenfor 7 dage |
| Antal: |
|
Badelegetøj fra Vulli i en skøn Sophie Giraf pyramide med forskellige sjove havdyr formet som ringe, og en Sophie Giraf på toppen. Super kær som underholder barnet i badet. Kan sættes fast til badekaret ved hjælp af sugekop.
Egnet fra: 8 mdr.
| Højde: | 0.00 cm |
| Bredde: | 0.00 cm |
| Længde: | 0.00 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |