| Varenummer: | 3957 |
| Leverandør: | Sebra |
| På lager: | Ja - levering 1 til 3 dage |
| Antal: |
|
Sød stofbog i fold-ud design med de fineste motiver fra Village-kollektionen.
Materiale
100% bomuld, fyld af polyester
Mål
L100cm B15cm
| Højde: | 0.00 cm |
| Bredde: | 0.00 cm |
| Længde: | 0.00 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |