| Varenummer: | H5001 |
| Leverandør: | Thats Míne |
| På lager: | Ja - levering 1 til 3 dage |
| Antal: |
|
Den sejeste kaktus boghylde til drengeværelset. til assories, lego etc.
En del af banditserien.
| Højde: | 0.00 cm |
| Bredde: | 0.00 cm |
| Længde: | 55.00 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |