| Varenummer: | S3033 |
| Leverandør: | Thats Míne |
| På lager: | Nej - levering indenfor 7 dage |
| Antal: |
|
Sødeste karethylde, der kan sættes pyntenips eller legetøj i hylden i kareten. Kareten er udsmykket med sølv hjul og krone. Fåes også i rosa.
- En del af eventyr kollektionen
| Højde: | 0.00 cm |
| Bredde: | 0.00 cm |
| Længde: | 0.00 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |