| Varenummer: | S99061 |
| Leverandør: | Vulli Sophie Giraf |
| På lager: | Nej - levering indenfor 7 dage |
| Antal: |
|
Sophie Giraf snekugle fra Trousselier. Snekugle med Sophie Giraf og plads til selv at indsætte et foto. I kuglen 'sneer' det med glimmer. Egnet fra 3 år.
| Højde: | 0.00 cm |
| Bredde: | 0.00 cm |
| Længde: | 0.00 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |