| Varenummer: | 4363-12 |
| Leverandør: | Vulli Sophie Giraf |
| På lager: | Nej - levering indenfor 7 dage |
| Antal: |
|
Sjov og anderledes lampe, der skaber liv i rummet, se de fine motiver dreje rundt. På træstativ. Med trafo så den naturligvis overholder reglerne om lamper med børneappeal.
| Højde: | 0.00 cm |
| Bredde: | 0.00 cm |
| Længde: | 0.00 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |