| Varenummer: | 5443 |
| Leverandør: | Plantoys |
| På lager: | Nej - levering indenfor 7 dage |
| Antal: |
|
Sød tuk tuk i træ fra Plantoys med flotte farver og fine detaljer. Tuk tuk´en er lavet i en størrelse, der passer til de mindste hænder, hvilket gør den egnet som barnets første køretøj.
| Højde: | 0.00 cm |
| Bredde: | 0.00 cm |
| Længde: | 0.00 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |