| Varenummer: | 237004 |
| Leverandør: | Erzi |
| På lager: | Nej - levering indenfor 7 dage |
| Antal: |
|
Et balancebræt udformet som en flot sommerfugl. Med det lærer dit barn at koncentrere sig om balancen ved brug af sine hænder. Egnet fra 3-10 år.
| Højde: | 0.00 cm |
| Bredde: | 0.00 cm |
| Længde: | 0.00 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |