| Varenummer: | 6411 |
| Leverandør: | Plantoys |
| På lager: | Nej - levering indenfor 7 dage |
| Antal: |
|
Inspirer dit barns musikalske kreativitet og udforsk forskellige toner ved at klimpre på denne enkle banjo.
Anbefales fra 3 år.
Plantoys legetøj er øko-venligt og bæredygtigt, og er helt fri for skadelige kemikalier. Plantoys legetøj er produceret af 100% træ, og alle farverne som bruges er frugtfarver. Med Plantoys produkter er man sikret et produkt, hvor der på ingen måde er gået på kompromis med kvaliteten.
| Højde: | 5.00 cm |
| Bredde: | 16.50 cm |
| Længde: | 32.00 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |