| Varenummer: | 5183 |
| Leverandør: | Plantoys |
| På lager: | Ja - levering 1 til 3 dage |
| Antal: |
|
Til denne charmerende robot hører 4 forskellige hoveder, der medvirker til at lære barnet at udtrykke forskellige følelser. Stimulerer barnets føle- og høresans. Robotten kan både sidde og stå.
Fra 3 år.
Plantoys legetøj er øko-venligt og bæredygtigt, og er helt fri for skadelige kemikalier. Plantoys legetøj er produceret af 100% træ, og alle farverne som bruges er frugtfarver. Med Plantoys produkter er man sikret et produkt, hvor der på ingen måde er gået på kompromis med kvaliteten.
| Højde: | 20.00 cm |
| Bredde: | 12.00 cm |
| Længde: | 6.60 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |