| Varenummer: | HO1283 |
| Leverandør: | Precious Toy |
| På lager: | Nej - levering indenfor 7 dage |
| Antal: |
|
Doudou et Compagnie sød elefant.
Der findes næsten ikke noget der er blødere end denne søde elefant.
Virkelig skøn elefant i det fineste blødeste plyds. Så kær og dejlig at putte og hygge med. Med riskorn i enden, så den får en ekstra tyngde og er endnu bedre at putte med.
Det er den mellemste elefant på billedet.
Mål: 23 cm.
Kan maskinvaskes ved 30 grader.
I flot eksklusiv gaveæske.
| Højde: | 0.00 cm |
| Bredde: | 0.00 cm |
| Længde: | 0.00 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |