| Varenummer: | DC2557 |
| Leverandør: | Precious Toy |
| På lager: | Ja - levering 1 til 3 dage |
| Antal: |
|
Doudou et Compagnie lille kanin.
Super lækker blød kanin lige til at putte med i dejlig velour. Masser af ting at undersøge og nusse med.
Egnet fra: 0 mdr.
Mål: 22 cm.
Kan maskinvaskes ved 30 grader.
I flot gaveæske.
| Højde: | 0.00 cm |
| Bredde: | 0.00 cm |
| Længde: | 0.00 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |