| Varenummer: | 13312 |
| Leverandør: | Ostheimer |
| På lager: | Nej - levering indenfor 7 dage |
| Antal: |
|
Naturtro gås. Lavet i lækkert træ. Håndmalet med ugifte vandbejse og efterbehandlet med valnøddeolie eller schellak. Produceret i Tyskland. Egnet fra 3-10 år.
| Højde: | 7.50 cm |
| Bredde: | 2.50 cm |
| Længde: | 7.00 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |