| Varenummer: | 30726 |
| Leverandør: | Glückskäfer |
| På lager: | Nej - levering indenfor 7 dage |
| Antal: |
|
Fin lille spaghettiske til barnets køkkenleg. Materiale i metal.
| Højde: | 3.00 cm |
| Bredde: | 4.00 cm |
| Længde: | 15.50 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |