| Varenummer: | 320-00-050-111 |
| Leverandør: | bObles |
| På lager: | Nej - levering indenfor 7 dage |
| Antal: |
|
Donut'en har masser udfoldelsesmuligheder for såvel store som små børn. Man kan både stå, sidde og ligge på den og udfordre balancen og koncentrationsevnen. Den er lavet i et oppusteligt elastisk materiale, hvilket gør, at den kan hoppe og trille.
Den fås i de 4 velkendte bObles farver, lys pink, lys jade med mørk jade skumknap, lyseblå med mørkeblå skumknap, mørk lilla med lys lilla skumknap og mørkegrå med gul skumknap. bObles Donut måler Ø45-50xH25 cm. Den kommer uoppustet, men med tilhørende pumpe.
Fantastisk stykke legetøj/møbel som giver børn masser af lege- og udfordringsmuligheder.
| Højde: | 0.00 cm |
| Bredde: | 0.00 cm |
| Længde: | 0.00 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |