| Varenummer: | 785-47 |
| Leverandør: | Hirsch |
| På lager: | Nej - levering indenfor 7 dage |
| Størrelse: |
|
| Antal: |
|
Super skønne kamel uldsokker fra Hirsch. Sokkerne er strikket i tyk økologisk kameluld. Sidder perfekt på foden. En dejlig vamset sok som isolerer perfekt.
| Højde: | 0.00 cm |
| Bredde: | 0.00 cm |
| Længde: | 0.00 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |