| Varenummer: | D204055 |
| Leverandør: | Disana |
| På lager: | Ja - levering 1 til 3 dage |
| Størrelse: |
|
| Antal: |
|
Super lækker strikhue fra Disana i flot chokoladebrun farve. Dejlig tyk og lækker strik, med bindebånd. Perfekt til både drenge og piger. Uld renses bedst i fri luft et par timer og vaskes kun sjældent. Enten på uldprogram 30 grader eller håndvaskes.
| Højde: | 0.00 cm |
| Bredde: | 0.00 cm |
| Længde: | 0.00 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |