| Varenummer: | 4153 |
| Leverandør: | Nuno Organic |
| På lager: | Nej - levering indenfor 7 dage |
| Antal: |
|
Sej far til dukkehusleg fra Selecta. Med jakke og taske over skuldren. Egnet fra 3 år og opefter.
| Højde: | 0.00 cm |
| Bredde: | 0.00 cm |
| Længde: | 0.00 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |