| Varenummer: | 9202-65/lysg |
| Leverandør: | Selana |
| På lager: | Ja - levering 1 til 3 dage |
| Størrelse: |
|
| Antal: |
|
Selanas dejlige lune elefanthue i dobbeltlag økologisk merinould yderst og økologisk bomuld inderst. I skøn lysegrå farve. Sidder tæt om hoved uden at stramme så den holder hovedet godt varmt. Dette er simpelthen en af de bedste elefanthuer på markedet. Fra DKK 319,-
| Højde: | 0.00 cm |
| Bredde: | 0.00 cm |
| Længde: | 0.00 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |