| Varenummer: | 9202-65 |
| Leverandør: | Selana |
| På lager: | Ja - levering 1 til 3 dage |
| Farve: |
|
| Størrelse: |
|
| Antal: |
|
OBS!! Farven er ikke den på billedet... Den er mere lys Mintgrøn
Selanas dejlige lune elefanthue i dobbeltlag økologisk merinould yderst og økologisk bomuld inderst. I fed støvet grøn farve. Sidder tæt om hoved uden at stramme så den holder hovedet godt varmt. Dette er simpelthen en af de bedste elefanthuer på markedet.
| Højde: | 0.00 cm |
| Bredde: | 0.00 cm |
| Længde: | 0.00 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |