| Varenummer: | 553600/26 |
| Leverandør: | Engel |
| På lager: | Nej - levering indenfor 7 dage |
| Størrelse: |
|
| Antal: |
|
Super lækre frotté bukser fra Engel i en flot blå farve. Kan både bruges som nattøj eller hyggetøj om dagen - i 100% (økologisk) uld frotté.
| Højde: | 0.00 cm |
| Bredde: | 0.00 cm |
| Længde: | 0.00 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |