| Varenummer: | 39804 |
| Leverandør: | Käthe Kruse |
| På lager: | Ja - levering 1 til 3 dage |
| Antal: |
|
BEMÆRK UDEN DUKKE! Dit barn kan klæde sin søde Kikou dukke fra Käthe Kruse så fint på med dette sæt bestående af en kjole i orange velour med tilhørende hue og stribede strømper og t-shirt. Tøjet passer i øvrigt til de fleste dukker, der er op til 40 cm. Dukken kan håndvaskes ved 30 grader i uldvaskemiddel og lufttørres. Egnet for 1½-8 år.
| Højde: | 40.00 cm |
| Bredde: | 0.00 cm |
| Længde: | 0.00 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |