| Varenummer: | 6005-16B |
| Leverandør: | Selana |
| På lager: | Ja - levering 1 til 3 dage |
| Størrelse: |
|
| Antal: |
|
Selanas skønne og populære selebukser i dejlig lyseblå farve, strikket af økologisk bomuld. Bukserne er noget af det skønneste, og er dejlige bløde og behagelige. Perfekt til spædbarnet eller tumlingen. Passer både drenge og piger.
| Højde: | 0.00 cm |
| Bredde: | 0.00 cm |
| Længde: | 0.00 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |