| Varenummer: | 1039 |
| Leverandør: | Haba |
| På lager: | Ja - levering 1 til 3 dage |
| Antal: |
|
Super skøn suttekæde fra Haba model Lollipop med kær mus. Skøn og helt undværlig suttekæde så der altid er styr på barnet sut hvad enten det er i bilen, barnevognen, i kravlegården etc. Lækker kvalitet der holder.
| Højde: | 0.00 cm |
| Bredde: | 0.00 cm |
| Længde: | 0.00 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |